Medycyna Odchudzanie Zabiegi Zdrowie

Walczysz z cellulitem lub rozstępami? Odkryj technologię, która ci pomoże!

maximus

Każda z nas marzy o pięknym, jędrnym ciele, które bez wstydu można zaprezentować latem na plaży. Niestety większość z nas zmaga się z cellulitem, który pojawia się już po dwudziestce. Jeszcze większy estetyczny problem mają panie po przebytej ciąży, kiedy na ciele widoczne są rozstępy. Choć kosmetologia oferuje preparaty, które rzekomo pomagają zwalczyć niechcianą pomarańczową skórkę czy rozstępy, to jednak w przytłaczającej większości są one nieskuteczne. Jak zatem poradzić sobie z tymi uciążliwymi dylematami? Poznaj Maximus TriLipo!

Falą radiową w tłuszcz

Cellulit to niewłaściwie rozmieszczona tkanka tłuszczowa, która występuje wraz ze zmianami w tkance podskórnej. Jest to problem dotykający głównie kobiety i to już po dwudziestce, co wynika z nagromadzenia estrogenów. Występuje przede wszystkim na udach, pośladkach i biodrach, ale może też być na ramionach czy kolanach. Tzw. “pomarańczowa skórka”, gdy raz się pojawi, jest dosyć trudna do usunięcia, co potwierdzą wszystkie kobiety, które z nim walczą. Rozstępy są natomiast spowodowane uszkodzeniem włókien kolagenowych, które wraz z rozciąganiem skóry ulegają zerwaniu. Dlatego rozstępy to problem kobiet po ciąży i osób otyłych. Pozbycie się rozstępów jest wyjątkowo trudne i wymaga pomocy specjalisty.

Lekarze z kliniki medycyny estetycznej Sthetic w Warszawie znają jeden sposób na obie te dolegliwości. Jest nią technologia Maximus TriLipo. To urządzenie, które emituje trójpolarną falę radiową (TriLipo RF). Połączona jest ona z dynamiczną aktywacją mięśni (TriLipo DMA), dzięki czemu jest to rozwiązanie na wiele problemów estetycznych. Najskuteczniej jednak wypada w walce z cellulitem i rozstępami.

Bezbolesne modelowanie ciała

Jak się pozbyć cellulitu z MaximusTri Lipo? Technologia ta działa trójetapowo i jednocześnie oddziałuje na skórę, tłuszcz i mięśnie. Fala radiowa podgrzewa tkanki i rozpuszcza tłuszcz, który w naturalnych procesach metabolicznych zostaje usunięty z organizmu. Jest on redukowany dzięki wewnętrznemu i zewnętrznemu ciśnieniu. Dzieje się tak ze względu na ruch mięśni, które wypychają tłuszcz do góry, zaś głowica urządzenia ponownie je spycha w dół. W ten sposób dochodzi do drenażu limfatycznego. Jednocześnie zwiększana jest cyrkulacja krwi, przez co komórki są odpowiednio dotlenione. Oprócz tego pobudzane są włókna kolagenowe, które odpowiadają za odbudowę naskórka. W ten sposób tłuszcz odpowiedzialny za cellulit na udach zostaje zlikwidowany, a skóra się uelastycznia.

Jak w takim razie pozbyć się rozstępów? Działanie jest bardzo podobne, choć skupione wokół włókien kolagenowych. Istota tkwi w ich odbudowie i pobudzeniu, bowiem rozstępy po ciąży świadczą o ich zniszczeniu. Fala radiowa powoduje lepszy przepływ krwi i pomaga włóknom kolagenowym poprawnie funkcjonować. A to właśnie one odpowiadają za napięcie, jędrność i gładkość skóry. Odpowiednia stymulacja włókien jest kluczem do pozbycia się rozstępów na brzuchu. W ten sposób można również usunąć rozstępy na udach oraz na pośladkach. Zabieg, choć mocno oddziałuje na tkanki, jest niemal bezbolesny i bardzo bezpieczny. Od dłuższego czasu traktuje się go jako znakomitą alternatywę dla tradycyjnych zabiegów chirurgicznych.

Jedno rozwiązanie na wiele problemów

Mximus TriLipo to nie tylko jeden z najskuteczniejszych sposobów na cellulit i rozstępy na pośladkach, ale także rozwiązanie na szereg innych problemów skórnych. Doskonale sprawdza się przy redukcji zmarszczek, poprawie napięcia skóry, modelowaniu twarzy i sylwetki czy dotlenianiu organizmu. Ma działanie nie tylko ujędrniające, ale także odmładzające. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak spalić tłuszcz, jak pozbyć się zmarszczek, czy jakie zabiegi na cellulit wybrać, to właśnie znalazłaś odpowiedź! Zabieg z wykorzystaniem tej technologii oferuje klinika Sthetic w Warszawie. Szczegółów dowiesz się na stronie http://sthetic.pl/.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *