Kosmetologia Medycyna Zabiegi

Niechciany makijaż permanentny – usuń go przy pomocy bezpiecznego i skutecznego zabiegu laserowego!

usuwanie makijażu laserem - efekty

Makijaż permanentny powinien maskować niedoskonałości urody, uwydatniać jej walory i nie rozmazywać się. Wiele z nas decyduje się na ten rodzaj makijażu, ponieważ w biegu dnia codziennego nie zawsze mamy czas wykonać idealny makijaż przed pracą lub wyjściem na ważne spotkanie. Niestety, czasami makijaż permanentny nie spełnia naszych oczekiwań i decyzja o jego wykonaniu sprowadziła nas ,,z deszczu pod rynnę”. Czy to jednak oznacza, że makijaż permanentny pozostanie naszą ,,zmorą” na długi czas? Nie, jeśli zostanie przeprowadzony zabieg usuwania niechcianego makijażu permanentnego przy pomocy innowacyjnego lasera PicoSure! Podpowiadamy, na czym polega nowoczesna formuła działania tego lasera i gdzie można wykonać zabieg z jego zastosowaniem.

Zabieg laserowy na niechciany makijaż permanentny – jak to działa?

Dzięki przełomowym osiągnięciom współczesnej medycyny estetycznej nie musisz się już martwić ani czekać kilka lub kilkanaście miesięcy aż niechciany makijaż permanentny sam zniknie. Zaledwie w ciągu kilku krótkich sesji wykonanych laserem pikosekundowym możesz szybko i trwale pozbyć się make-upu. Według ekspertów z Kliniki Miracki w Warszawie laserowe usuwanie makijażu permanentnego to przełomowy zabieg i ogromne osiągnięcie technologiczne dzisiejszej medycyny estetycznej.

Usuwanie makijażu permanentnego laserem PicoSure

Dlaczego, jeśli już decydować się na laserowe usuwanie makijażu permanentnego, to właśnie laserem PicoSure? To innowacyjne urządzenie, nie bez powodu, zyskało miano lasera najnowszej generacji. Unikalna technologia najkrótszego czasu dostarczenie impulsów świetlnych do skóry to priorytet działania PicoSure, który wyróżnia go wśród innych urządzeń. Wiązki światła laserowego działają na skórę stosownie głęboko, aby skutecznie usunąć makijaż permanentny, ale jednocześnie nie sprawić bólu, zachowując najwyższy standard bezpieczeństwa. PicoSure to przełomowe urządzenie, którego możliwości sięgają także do usuwania niechcianych tatuaży, a nawet nieestetycznych i uciążliwych przebarwień potrądzikowych. Laserowe usuwanie niechcianego makijażu permanentnego w Klinice Miracki w Warszawie odbywa się właśnie z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia PicoSure. Warto podkreślić, że to obecnie jedno z dwóch miejsc w Polsce, które dysponuje tym specjalistycznym sprzętem.

Efekty zabiegu

W rezultacie  przeprowadzenia zabiegu z PicoSure zostają rozbite cząsteczki barwnika ze skóry i stopniowo znika nasz niechciany makijaż permanentny. Warto zauważyć, że ta nowatorska metoda umożliwia usunięcie każdego elementu makijażu, w tym nawet niechcianych kresek na powiekach. Krótka wiązka światła laserowego, która charakteryzuje PicoSure, zapewnia przeprowadzenie zabiegu w bezbolesny sposób, co jest chwalone przez wielu zadowolonych pacjentów na forach medycznych. Warto podkreślić, że dużym atutem laserowego usuwania niechcianego makijażu permanentnego jest bardzo krótki czas rekonwalescencji pozabiegowej, istotna kwestia dla osób aktywnych zawodowo.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat usuwania niechcianego makijażu permanentnego zapraszamy Państwa do kontaktu z Kliniką Miracki!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *