Medycyna Uroda Zabiegi

Zatrzymaj czas. Piękne i młode spojrzenie dzięki profesjonalnej korekcie powiek

korekcjapowiekwbienkowskibydgoszcz

Istnieje wiele sposobów pielęgnacji skóry oczu – w końcu specjaliści z zakresu kosmetologii nieustannie oferują nam setki produktów, których zadaniem jest zatrzymać upływający czas. Bez względu jednak na innowacyjność tradycyjnych metod pielęgnacyjnych, uzyskany efekt nigdy nie jest długotrwały ani w pełni zadowalający. Jedynym niezawodnym sposobem na osiągnięcie pożądanych rezultatów jest blefaroplastyka, czyli korekta powiek górnych i dolnych. Dzięki usunięciu nadmiaru skóry i zredukowaniu worków pod oczami będziemy mogli na nowo cieszyć się pięknym, głębokim spojrzeniem. Bez cieni pod oczami i niepotrzebnych zmarszczek.

Blefaroplastyka, czyli jak przywrócić spojrzeniu młodość

Wraz z wiekiem sprężystość naszej skóry się obniża. Z racji tego, że skóra wokół oczu jest szczególnie delikatna i podatna na działanie czynników zewnętrznych, jej starzenie następuje naprawdę szybko. Z czasem powieki stają się wiotkie i opadające, co sprawia, że spojrzenie traci dawny blask. Na szczęście możemy go odzyskać dzięki blefaroplastyce, która umożliwia skuteczne i szybkie przywrócenie młodego wyglądu.

Korekta górnych powiek to zabieg polegający na wykonaniu nacięcia w fałdzie powieki górnej i usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej. Niekiedy modyfikowane są także ścięgna i mięśnie okrężne oka pacjenta. Działania te pozwalają na poprawę wyglądu i funkcji górnej powieki. Z kolei korekta dolnych powiek wskazana jest u osób skarżących się na uporczywe worki pod oczami. W trakcie zabiegu możliwe jest usunięcie zbędnej skóry oraz worków tłuszczowych.

Oba te zabiegi można znaleźć w ofercie renomowanych klinik zajmujących się chirurgią plastyczną. Zainteresowani skutecznością tej metody zapytaliśmy ekspertów z Centrum Medycznego Bieńkowski w Bydgoszczy o zalety blefaroplastyki oraz efekty, jakie dzięki niej mogą uzyskać pacjenci.

Zadbaj o piękne spojrzenie w Centrum Medycznym Bieńkowski

Zabieg korekty powiek górnych i dolnych przeprowadzany jest w klinice chirurgii plastycznej dr. Bieńkowskiego w Bydgoszczy przez doświadczonych i renomowanych specjalistów, których wiedza i umiejętności pozwalają na wykonanie tego zabiegu w krótkim czasie przy maksymalnym komforcie pacjenta. Zabieg trwa zaledwie 1,5-2 godziny i jest całkowicie bezbolesny.

Należy pamiętać, że sam proces leczenia jest dobierany indywidualnie i poprzedza go szczegółowy wywiad z pacjentem. Zakres zabiegu jest uzależniony od rozległości zmian, jakie nastąpiły w obrębie skóry powiek. Te z kolei podyktowane są nie tylko wiekiem, lecz także predyspozycjami genetycznymi. W każdym z przypadków specjaliści zajmujący się korektą powiek w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im zadowalające efekty, które przełożą się nie tylko na lepsze samopoczucie, lecz także funkcjonowanie. Korekta powiek umożliwia poprawę wyglądu, ale też wzmacnia funkcje górnej oraz dolnej powieki.

Spektakularne i długotrwałe efekty

Tym, co wyróżnia blefaroplastykę spośród innych zabiegów, jest jej długoterminowy efekt. Leczenie przeprowadzone przez specjalistów w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy przynosi spektakularne rezultaty, które utrzymują się nawet przez kilka lat. Korekta powiek górnych i dolnych pozwala pacjentom uzyskać młodsze i bardziej wyraziste spojrzenie. Dzięki usunięciu nadmiaru skóry oczy stają się radosne i wypoczęte, a efekt zmęczenia zostaje skutecznie zniwelowany lub całkowicie usunięty. Eksperci podkreślają, że dodatkową zaletą blefaroplastyki jest przywrócenie komfortu widzenia bez ograniczeń oraz noszenie okularów korekcyjnych lub soczewek bez żadnych problemów. Korekta powiek górnych i dolnych umożliwia swobodne czytanie i wykonywanie pracy, co znacznie podnosi komfort życia pacjentów na wielu płaszczyznach.

Aby dowiedzieć się więcej o korekcie powiek w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, należy odwiedzić stronę internetową placówki lub skontaktować się telefonicznie.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *