Kosmetologia Medycyna Uroda Zabiegi

Thermocool – poznaj bezinwazyjny termolifting!

zabieg odmladzajacy

Kondycja i wygląd skóry są niezwykle ważne dla naszej prezencji. Niezależnie od tego, jak o nią dbamy, z czasem traci swój naturalny blask, staje się wiotka i zaczyna się marszczyć. W ciągu życia pojawiają się też inne niedoskonałości, m.in. przebarwienia i blizny. Nie są to oczywiście problemy, na które współczesna medycyna estetyczna nie znałaby rozwiązania. Wprost przeciwnie, jest ich wiele, a na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny zabieg Thermocool. Sprawdź na czym polega termolifting RF. Pamiętaj, że wygląd Twojej skóry nie musi ujawniać Twojego wieku – masz możliwość walki z oznakami starzenia i zatrzymania młodego wyglądu!

Na czym polega Thermocool?

Celem termoliftingu Thermocool jest poprawa napięcia skóry i zlikwidowanie niedoskonałości w postaci zmarszczek, przebarwień, blizn, rozstępów czy cellulitu. Termolifting, czyli radiofrekwencja mikroigłowa polega na oddziaływaniu na skórę falami radiowymi, jest to tzw. radiofrekwencja. Fale te, po przedostaniu się do skóry, przemieniają się w energię cieplną. Oznacza to podgrzewanie skóry na obszarze, którego dotyczy zabieg. Aby zapewnić Pacjentowi komfort, urządzenie posiada system chłodzenia, a przed zabiegiem skóra jest znieczulana specjalnym kremem.

Moc ciepła i delikatnych ukłuć – działanie Thermocool

Ogrzewanie warstw skóry promieniowaniem elektromagnetycznym powoduje głęboką regenerację tkanek. Znajdujące się w skórze fibroblasty są stymulowane, dzięki czemu produkcja kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za elastyczność skóry, jest bardziej intensywna. Zmarszczki, blizny lub cellulit ulegają natomiast redukcji, poprawione zostają kontury.

Kto powinien skorzystać z termoliftingu Thermocool?

Termolifting Thermocool ma wiele różnych zastosowań. Ze względu na wysokie bezpieczeństwo jest odpowiedni dla większości pacjentów z chorobami skóry. Thermocool będzie idealnym rozwiązaniem jeśli Twoja skóra utraciła jędrność i elastyczność i zaczynasz dostrzegać na niej zmarszczki. Zabieg odmładzający może dotyczyć twarzy i szyi lub skóry na ciele, np. na brzuchu, a także dłoni i stóp. Promieniowanie elektromagnetyczne usprawnia produkcję kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość i witalność skóry. Thermocool świetnie poradzi sobie z przebarwieniami różnego pochodzenia. Ale to jeszcze nie wszystkie zastosowania innowacyjnego termoliftingu, gdyż Thermocool sprawdzi się również w przypadku takich problemów jak blizny i rozstępy na skórze. Skóra jest poddawana szybkiej regeneracji, w wyniku której, na miejsce zmienionej tkanki powstaje nowa. Termolifting RF jest wreszcie sposobem na pozbycie się uciążliwego problemu, jakim jest cellulit. Ciepło wytwarzane przez fale radiowe jest tutaj szczególnie ważne. Efekty w postaci redukcji cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej, czyli wymodelowanego ciała, są natychmiastowe.

O czym warto pamiętać?

Thermocool jest bardziej efektywny niż typowy zabieg laserowy. Decyduje o tym zdolność do oddziaływania na wszystkie, nawet głębokie warstwy skóry. Przy tym zabieg jest bezpieczny i małoinwazyjny w porównaniu z innymi metodami odmładzania, ryzyko powikłań jest bardzo niskie. Z Thermocool możesz skorzystać o każdej porze roku. Nie musisz się też martwić o długi okres rekonwalescencji.

Dlaczego termolifting Thermocool jest bardziej korzystny od innych zabiegów odmładzających?

Skuteczność Thermocool potwierdziły najpierw badania, a następnie spektakularne efekty zabiegu i zadowolenie Pacjentów. Zastosowanie fal radiowych umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry. Jednocześnie Thermocool jest całkowicie bezpieczny dla człowieka. Efekty Thermocool widoczne są już po pierwszym zabiegu, a zaledwie kilka sesji pozwala całkowicie pozbyć się problemu.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *