Kosmetologia Uroda

Oczyszczanie skóry twarzy z Decléor Phytopeel

Oczyszczanie skóry twarzy z Decléor Phytopeel

Codziennie wykonywany makijaż, zanieczyszczone powietrze, brak odpowiedniego oczyszczania skóry twarzy oraz jej regularnego nawilżania sprawia, że pod skórą gromadzi się nadmiar sebum, który z kolei przyczynia się do powstawania uciążliwych zaskórników. Dodatkowo skóra twarzy, które nie jest regularnie oczyszczana ze starego naskórka, szybciej się starzeje i traci swój naturalny blask. Dlatego tak ważne jest, aby peeling stanowił kosmetyk używany przez Ciebie raz w tygodniu. Wybór peelingu do twarzy nie jest jednak łatwy. Jeśli zastanawiasz się jak oczyścić twarz, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się jakie zabiegi na twarz oczyszczają skórę, oraz czy domowy peeling do twarzy może być tak skuteczny jak ten, stosowany przez kosmetyczkę. Znajdziesz również informacje na temat nowego peelingu Decléor Phytopeel.

Jaki jest peeling Decléor Phytopeel?

Peeling Decléor Phytopeel ma kremową konsystencję. Decléor Phytopeel bardzo skutecznie, a jednocześnie łagodnie, złuszcza skórę, pozbywając ją uporczywych zanieczyszczeń. Decléor Phytopeel usuwa stare, obumarłe komórki mieszczące się w naskórku, przez co komórki stymulowane są do procesu odnowy. W ten sposób koloryt skóry wyrównuje się, a cera wygładza się i promienieje naturalnym blaskiem. Specjaliści z zespołu Decléor zapewniają, że produkt ten nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

Do najważniejszych składników zawartych w Decléor Phytopeel należą:

  • olejki eteryczne z tymianku, cytryny, majeranku i lawendy – taki skład zapewnia delikatne oczyszczanie, złuszczanie oraz rozjaśnienie skóry;
  • zielona glinka – działa na skórę ściągająco, a także oczyszczająco;
  • wyciąg z łopianu – odpowiedzialny za oczyszczanie i normalizowanie skóry.

Jak stosować peeling  Decléor Phytopeel?

Bardzo ważnym elementem w pielęgnacji każdego rodzaju skóry jest jej regularne oczyszczanie. Oczywiście nie można robisz tego codziennie, ponieważ doprowadziłoby to do nadmiernego wysuszenia skóry. Dlatego też po peeling sięgaj przynajmniej raz w tygodniu. Maksymalnie powtarzaj tę czynność do dwóch razy na tydzień. Phytopeel ma konsytencję kremu. Pozostaw dość grubą, widoczną warstwę produktu na twarzy i szyi. Następnie odczekaj aż krem zacznie łagodnie przysychać. Lekko pocierając powierzchnię skóry twarzy kolistymi ruchami dogłębnie ją oczyścisz. Ruchy powinny być wykonywane od dołu do góry. Pozostały nadmiar kremu zmyj ulubionym tonikiem.

Co poza oczyszczaniem skóry twarzy?

Pamiętaj, że poza oczyszczaniem skóry twarzy należy ją bardzo dobrze nawilżyć. Szczególnie po świeżo wykonanym peelingu, zanim pory zostaną zamknięte. Nawet najlepsze oczyszczanie skóry za pomocą najlepszych peelingów nie da upragnionych efektów, bez odpowiedniego nawilżenia.

Sięgaj więc codziennie, rano i wieczorem, po kremy nawilżające, dostosowane do potrzeb Twojej cery. Pamiętaj także o odpowiednim nawilżeniu skóry od środka, jakie zapewni Ci regularne, codzienne nawadnianie. Wypijaj każdego dnia przynajmniej 1,5 litra wody. Wprowadź też do swojej diety więcej warzyw i owoców, które zapewnią Ci dodatkową dawkę witamin i minerałów potrzebnych do pełnego odżywienia skóry.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!