Pielęgnacja włosów Uroda Zabiegi

Mężczyzno, powstrzymaj łysienie! Skuteczny sposób na piękne włosy

zabiegi na łysienie Beauty Address

Bujna fryzura to marzenie wielu mężczyzn. Niestety, natura zaplanowała wszystko w taki sposób, że część panów szybko traci włosy. Wszystko za sprawą działania testosteronu. Obecnie jednak istnieją skuteczne sposoby na powstrzymanie łysienia. Zapomnij o domowych metodach wymagających ogromnego wysiłku. Postaw na naprawdę efektywny sposób i ciesz się gęstszymi włosami niemal natychmiast. Poznaj zabieg Dermapen i Dr. Cyj Hair Filler!

Jak powstrzymać łysienie?

Odpowiedź na wyżej postawione pytanie jest bardzo prosta. Wystarczy, że odwiedzisz Klinikę Kosmetologii i Medycyny Esteycznej – i poddasz się zabiegowi Dermapen lub Dr. Cyj Hair Filler! Metody te są niezwykle skuteczne w problemach z wypadaniem włosów i skóry głowy. Dermapen to zabieg polegający na tworzeniu mikronakłuć na wybranym obszarze poddanym zabiegowi, co doprowadza do intensyfikacji procesów naprawczych i regeneracyjnych. Pobudza odrost włosów. Zabieg Dermapen można dodatkowo łączyć z podaniem substancji aktywnych bądź osocza bogatopłytkowego. Potęguje to efektywność zabiegu. Dr. Cyj to natomiast terapia peptydowa, a głównym zadaniem zabiegu jest powstrzymanie nadmiernego wypadania włosów. Szczególny nacisk połóżmy na słowo “nadmiernego”, gdyż tracenie niewielkiej ilości włosów jest zjawiskiem naturalnym. Metoda ta zawdzięcza swoją popularność dużej skuteczności. Rezultaty terapii widoczne są właściwie już po pierwszym zabiegu!

Kto może skorzystać z zabiegów na włosy?

Zapytaliśmy specjalistów z Kliniki Beauty Address z Warszawy, komu polecane są zabiegi na włosy. Zarówno zabieg Dermapen, jak i terapia Dr. Cyj Hair Filler są to metody bezpieczne, dlatego korzystać z niej może właściwie każdy, kto boryka się z wypadaniem włosów – zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Metody te zaleca się również osobom, borykającym się z:

  • ogólnym osłabieniem włosów
  • utratą włosów z powodu stresu,
  • włosami cienkimi, słabymi i łamliwymi,
  • fryzurą osłabioną zabiegami fryzjerskimi, np. częstym farbowaniem.

Choć polecane zabiegi są bezpieczne, nie każdy może się na niego zdecydować. Istnieją bowiem przeciwwskazania, które dyskwalifikują niektóre osoby. Są nimi np.: nowotwory, infekcje skórne, ciąża i okres karmienia piersią. Szczegółowy wykaz przeciwskazań sprawdza specjalista przed wykonaniem zabiegu.

Jak przebiegają zabiegi na skórę głowy?

Procedura zabiegowa składa się w tym przypadku z kilku etapów. Zanim odbędzie się zabieg, specjalista przeprowadza konsultację. W tym momencie badane są problemy z włosami oraz skórą głowy. Weryfikowane są też ewentualne przeciwwskazania.

Kolejnym etapem jest zabieg zasadniczy. Zarówno Dermapen, jak i Dr. Cyj to niedługie procedury, trwają do 30 minut. Metodą iniekcji bądź dzięki zastosowaniu urządzenia Dermapen  w obszar skóry głowy aplikowane są składniki aktywne. Konsultacja końcowa to już ostatni etap procedury. W tym momencie sprawdzane są efekty zabiegu oraz konsultowana jest ewentualna konieczność jego powtórzenia. Zabieg należy ponawiać według zaleceń specjalisty. Efektem zabiegów na łysienie jest nie tylko zahamowanie procesu ich wypadania, ale też ich wzmocnienie i odżywienie. Włosy po zabiegach stają się gęstsze, zdrowsze i silniejsze.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabieg, powstrzymujący łysienie, jest w Polsce coraz popularniejszy, dlatego sięga po niego wiele klinik medycyny estetycznej. Jeśli jednak zależy Ci na bezpieczeństwie i spektakularnym efekcie, wybierz klinikę godną zaufania, gdzie specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem i poddadzą się terapii z zachowaniem najwyższych standardów. Więcej informacji o zabiegach na łysienie odnajdziesz na stronie warszawskiej Kliniki Beauty Address. Mężczyzno, już dziś zawalcz o bujną fryzurę i umów się na pierwszy zabieg!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *