Moda Uroda Zabiegi

Koloryzacja Matrix-zalety profesjonalnych farb do włosów

KOLORYZACJA MATRIX

Farbowanie włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów, jakie wykonujemy na włosach. Częściej jednak wybieramy drogeryjną farbę do włosów niż korzystamy z wizyt w salonach fryzjerskich, gdzie koloryzacja odbywa się z wykorzystaniem produktów profesjonalnych. Wynikiem domowych działań często są niepożądane efekty kolorystyczne czy zniszczenie włosów. Choć drogeryjne produkty są łatwiej dostępne, wybranie profesjonalnych farb do włosów wydaje się rozwiązaniem bezpieczniejszym. Jakie jeszcze zalety ma profesjonalne farbowanie, takie jak koloryzacja Matrix?

Koloryzacja Matrix – profesjonalne farbowanie dla każdego

Profesjonalna koloryzacja to nie tylko bezpieczeństwo dla włosów, ale i wiele opcji do wyboru. Jeśli masz ochotę diametralnie zmienić kolor włosów i zatrzymać go na dłużej – wybierz koloryzację trwałą, jeśli natomiast nie chcesz walczyć z odrostami, postaw na koloryzację półtrwałą, która utrzyma się określoną liczbę myć. Każdą z tych opcji oraz wiele odcieni do wyboru otrzymasz, wybierając koloryzację Matrix. To jednak nie wszystkie zalety profesjonalnych farb do włosów – jest ich o wiele więcej.

Zalety  profesjonalnych produktów do koloryzacji, czyli dlaczego warto je wybrać?

  • niezwykle szeroki wybór odcieni. Farby profesjonalne charakteryzują się tym, że można z ich użyciem wyczarować właściwie wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Jest to zasługa nie tylko wielu kolorów farb, ale także możliwości dowolnego ich łączenia, by uzyskać idealny kolor włosów. Doświadczony fryzjer będzie wiedział, co zrobić, aby przeprowadzić taki zabieg profesjonalnie.
  • dodatkowo, farby profesjonalne o gwarancja efektu. Na włosach kolor będzie się prezentować tak, jak powinien, ciemny brąz będzie ciemnym brązem, a nie czarnym, jak zdarza się w przypadku niektórych farb drogeryjnych. Podczas wyboru najlepszego odcienia, nie trzeba sugerować sie wyjściowym kolorem włosów ani wybierać jaśniejszych farb – kolor wyjdzie taki, jak obiecuje producent.
  • kolejną kwestią jest trwałość. Farba trwała jest rzeczywiście trwała, a kolor utrzymuje się bez zmian tyle czasu, ile powinien według obietnic producenta. Natomiast koloryzacja półtrwała zmywa się w określonym czasie.
  • precyzyjne pokrycie pasm, w tym również siwych włosów i odrostów. Produkty profesjonalne dokładnie farbują kosmyki, a w efekcie kolor jest równy i prezentuje się atrakcyjnie, bez odrostów i siwizny.
  • bezpieczeństwo dla włosów to kolejna kwestia niezmiernie ważna. W przypadku koloryzacji Matrix masz pewność, że farby nie wpłyną negatywnie na kondycję włosa. Składy produktów profesjonalnych są delikatne i opracowywane w taki sposób, by jak najmniej obciążać pasma. Dodatkowo, podczas koloryzacji przeprowadzanej w salonie, doświadczony fryzjer dobiera odpowiednie produkty oraz ich ilość do stanu kosmyków.
  • ponadto, wiele profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji zawiera w składzie substancje ochronne oraz pielęgnujące, co w ogromnym stopniu zmniejsza potencjalne uszkodzenia pasm podczas farbowania.

Profesjonalne produkty do farbowania włosów, takie jak koloryzacja Matrix, to gwarancja bezpieczeństwa oraz świetnych efektów – dokładnie taki nowy odcień włosów, jaki sobie wymarzysz.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!