Chirurgia Medycyna Na topie Odchudzanie Uroda Zabiegi Zdrowie

Bezinwazyjny lifting twarzy – sprawdź jakie efekty daje zabieg SonoQeen HiFu !

sonoqueen efekty

Bardzo często sięgamy po kremy przeciwstarzeniowe, które mają za zadanie wygładzić, poprawić koloryt i ujędrnić skórę na twarzy. Jest to dobry sposób, ale nie do końca daje efekty, jakie chcemy widzieć. Dlaczego kolagen jest taki ważny w walce ze zmarszczkami? W młodym wieku kolagen jest regularnie wymieniany i odbudowywany. Niestety z czasem ta zdolność się pogarsza i pojawiają się zmarszczki. Medycyna estetyczna znalazła skuteczny sposób na walkę z upływającym czasem – zabieg SonoQeen z najnowszej generacji technologią HiFu. Na czym polega zabieg i dlaczego warto się na niego zdecydować?

SonoQeen HiFu – jak to działa?

SonoQeen to bezinwazyjna metoda liftingu, który polega na pobudzeniu włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Zabieg przy pomocy urządzenia SonoQeen trwa około 30 minut, jest całkowicie bezbolesny. Wykorzystywana technologia HiFu (High Intensity Focused Ultrasound) polega na skoncentrowaniu ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, dając efekt liftingu i wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Wiązki fali ultradźwiękowej pozwalają dotrzeć do 3 warstw skóry (do komórek skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej SMAS) zwiększając produkcję kolagenu. Jak podkreślają specjaliści z Beauty Skin jest to zabieg, który przynosi doskonałe i długotrwałe efekty odmłodzenia twarzy, bez ingerencji chirurgicznej czy zakładania szwów.

Jakie efekty po zabiegu SonoQeen?

Zabieg daje spektakularny efekt napięcia i ujędrnienia wiotkiej skóry. W szczególności:

– wygładza płytkie i głębokie zmarszczki

– poprawia koloryt skóry

– ujędrnia policzki

– znacznie wygładza zmarszczki wokół oczu i ust

– poprawia linia żuchwy

– redukuje tzw. drugi podbródek

– wygładza skórę szyi.

Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Po zabiegu można zauważyć rozświetlenie skóry i wygładzenie, dzięki namnożeniu się włókien kolagenowych. Pełen efekt liftingu jest po okresie 3 miesięcy. Seria zabiegów wynosi 1-3 zabiegów, zachowując odstęp 3-4 miesięcy.

Do kogo jest skierowany zabieg SonoQeen?

Zarówno do kobiet jak i mężczyzn, efekty zauważalne są równie szybko u wszystkich. Zabieg jest w szczególności polecany osobom po 35 roku życia.

Zalety SonoQeen

Przede wszystkim jest to bezpieczna i nieinwazyjna metoda. Po zabiegu możemy wrócić do codziennych aktywności i standardowej pielęgnacji skóry. Doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów odmładzających. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej HiFu daje rewelacyjne efekty, skóra jest naturalnie pobudzona do odnowy. I najważniejsze nie wymaga rekonwalescencji.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

– ciąża i karmienie piersią

– rozrusznik serca

– implanty

– epilepsja

– choroby nowotworowe

– antybiotykoterapia

– stany zapalne i wirusowe w miejscu przeprowadzenia zabiegu

– infekcje oraz przerwana ciągłość naskórka.

Starzenie się jest naturalnym procesem, jednak mimo wszystko pojawiające się zmarszczki spędzają sen z powiek niejednej Pani. Z efektami starzenia się skóry możemy walczyć, a na pewno może pomóc w tym nowoczesny zabieg medycyny estetycznej – SonoQeen HiFu. Zapraszamy do kliniki BeautySkin w Warszawie!

 

Komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • tego typu zabiegow jest bardzo duzo, ja jestem z krakowa i cyztalam oferty tutejszych klinik i chyba poki co njabardziej przekonuja mnie zabiegi laserowe

Poznaj nas!