Medycyna Odchudzanie Uroda Zabiegi

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki – doskonałe rozwiązanie Twoich problemów z figurą!

modelowanie sylwetki efekty

Od dłuższego czasu masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach lub pośladkach? Nie działają na Ciebie żadne diety ani ćwiczenia fizyczne, w związku z czym zastanawiasz się nad przeprowadzeniem liposukcji? Czy wiesz jednak, że istnieją też bezinwazyjne metody modelowania sylwetki, które przynoszą podobne efekty, ale przy tym nie narażają pacjenta na szereg nieprzyjemnych dolegliwości i skutków ubocznych? Jedną z nich jest zabieg Accent Prime dostępny w Klinice Miracki w Warszawie. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg i jakich efektów możemy się po nim spodziewać!

Liposukcja i lifting brzucha bez skalpela

Problem z redukcją tkanki tłuszczowej na wybranych obszarach ciała wcale nie musi oznaczać, że czeka nas bolesna i długotrwała terapia wyszczuplająca, np. w postaci liposukcji. Medycyna estetyczna nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o swój rozwój, czego efektem są coraz bardziej nowoczesne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które pozwalają osiągnąć bardzo podobne efekty w porównaniu z chirurgicznymi metodami redukcji tkanki tłuszczowej. Jednym z takich zabiegów wyszczuplających jest dostępny w warszawskiej Klinice Miracki Accent Prime. Metoda ta wykorzystuje skojarzone działanie dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji). Takie połączenie pozwala nie tylko na widoczne wyszczuplenie ciała, lecz także redukcję uporczywego cellulitu czy poprawę kondycji ciała. Według specjalistów z Kliniki Miracki zabieg Accent Prime stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznych metod modelowania sylwetki, które narażają pacjenta na ból, długi okres rekonwalescencji i blizny pozabiegowe.

Na czym polega zabieg wyszczuplający Accent Prime?

Terapia Accent Prime należy do grupy zabiegów całkowicie nieinwazyjnych, co oznacza, że podczas jego przeprowadzania nie stosuje się skalpela, igieł czy innych narzędzi medycznych, które mogłyby przerwać barierę naskórkową. Zabieg polega na przesuwaniu po ciele pacjenta głowicy urządzenia, która emituje naprzemiennie fale ultradźwiękowe i radiowe. Na początku zabiegu stosuje się zimne ultradźwięki, a następnie (po ściśle określonym czasie) urządzenie zaczyna emitować fale radiowe, których zadaniem jest stopniowe podwyższanie temperatury tkanek podskórnych, przyspieszanie krążenia i metabolizmu w okolicy poddanej zabiegowi, a także szybsze usuwanie uwolnionego tłuszczu i detoksykacja tkanek. Fale ultradźwiękowe i radiowe wywołują naprzemienne naprężanie i rozluźnienie błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem tego zabiegu jest rzeczywista utrata zbędnych centymetrów na leczonym obszarze, a także poprawa wyglądu skóry – w tym redukcja cellulitu. Rezultaty widoczne są już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji zabiegowej, jednak specjaliści zalecają wykonanie pełnej terapii, składającej się z kilku bądź kilkunastu zabiegów w celu uzyskania jak najbardziej optymalnych efektów. Dokładna ilość niezbędnych zabiegów uzależniona jest bezpośrednio od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Zabieg wyszczuplający bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji

Ogromną zaletą zabiegu Accent Prime jest bezbolesna i krótkotrwała procedura zabiegowa – pojedyncza sesja trwa zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, podczas których pacjent czuje się jak najbardziej komfortowo. Fale radiowe i ultradźwiękowe nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dzięki czemu pacjent zaraz po zakończeniu procedury zabiegowej może powrócić do swojej normalnej aktywności, bez konieczności przechodzenia długiej i uciążliwej rekonwalescencji pozabiegowej.

Modelowanie sylwetki Accent Prime – dowiedz się więcej na stronie Kliniki Miracki Warszawa.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *