Na topie

Akcesoria tytoniowe – co wybrać, by palenie było jeszcze przyjemniejsze

akcesoria tytoniowe bletki.com

Wszyscy, którzy wybrali ręczne skręcanie papierosów doskonale wiedzą, że istnieją akcesoria tytoniowe, które są niezbędne do ich przygotowania. Bez części z nich przygotowanie skręta nie jest możliwe, inne nie są niezbędne, jednak mogą przyspieszyć ten proces i ułatwić go. Kolejne znowu mogą przyczynić się do tego, że palenie będzie czystą przyjemnością. W co warto się zaopatrzyć, by tak się stało?

Młynek do tytoniu elektryczny – przyspiesz cały proces tworzenia papierosa

Młynek do tytoniu to ważna rzecz do przygotowania dobrego papierosa. Dobrze rozdrobniony susz pali się równomiernie, co zdecydowanie wpływa na doznania palącego. Choć ręczny młynek również pozwala na przygotowanie tytoniu, to młynek do tytoniu elektryczny usprawnia ten proces. Działa na baterie, więc nie ma przeszkód, byś zabierał go ze sobą, dokąd zechcesz. Wybierając niewielki rozmiar młynka, możesz go mieć pod ręką zawsze, gdy tylko potrzebujesz.

Filtry rolls – nowoczesne kolekcje filtrów

Jeśli palenie jest dla Ciebie nie tylko nawykiem a chwilą przyjemności i rytuałem, powinieneś zapoznać się z filtrami Rolls. Nowoczesne Filtry Rolls Smart nie tylko eliminują więcej zanieczyszczeń i substancji szkodliwych niż tradycyjne filtry. Posiadają system “cooler”, służący do schładzania dymu a specjalne otworki zasysające sprawiają, że dobrze przylegają do filtra. Wycięcie w paczce pomaga z łatwością wyjąć filtr. Dodatkowo ciekawe opakowania z różnych kolekcji (np. Earth, Air, Water, Fire, Metal czy Turbo) wyróżniają się ciekawym wzornictwem.

Zwijarka Raw

Solidna maszynka do skręcania to taki “must have” palacza. Pozwala na sprawne przygotowanie skręta w krótkim czasie. W ofercie bletki.com znajdziecie zwijarki Raw przeznaczone do różnej wielkości bibułek, byś mógł dostosować je do własnych upodobań i palić tak, jak lubisz. Do wyboru są zwijarki metalowe, akrylowe i z ekoplastiku. W niektórych modelach, jak np. Raw Box 70 mm znajduje się również miejsce, gdzie możesz umieścić swój susz, by mieć go pod ręką.

Złote bletki, czyli bibułki Shine 24 K Gold na specjalne okazje

W życiu zdarzają się takie chwile, które zasługują na szczególną celebrację. Dlaczego by nie świętować ich wyjątkowymi złotymi bletkami? Bletki Shine 24 Gold stworzone zostały  z myślą o wyjątkowych momentach w życiu palacza. Bibułki wykonane są z 24 karatowego złota, co potwierdza certyfikat oryginalności. Można zdecydować się na opakowanie z jedną złotą bletką bądź wybrać większą ich ilość (2 sztuki lub 6). Zapewniają nieznane doznania i świetnie podkreślają wyjątkowość wydarzenia. Dobrym pomysłem jest też Gold Pack zawierający złotą bibułkę (wielkość King Size) 40 filtrów Rolls oraz bibułki Prague Papers. Takie zestawienie zagwarantuje Ci, że Twój skręt będzie niepowtarzalny, a chwila jego palenia na długo zapadnie w pamięć. Jeśli natomiast chciałbyś sprawić komuś prezent, ekskluzywne złote bibułki na pewno zostaną odpowiednio docenione przez konesera palenia.

Decydując się na własnoręczne przygotowywanie swoich papierosów, doskonale zdajesz sobie sprawę z jego zalet, a akcesoria tytoniowe nie są Ci obce. Nasze propozycje mogą jednak poprawić jakość Twoich skrętów i obudzić nowe doznania smakowe. Więcej inspiracji i akcesoriów tytoniowych znajdziesz na bletki.com.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *