Moda

Nervous – polski brand dla wielbicieli skateboardingu

Nervous bluza selectshop.pl

Nervous to polska marka odzieżowa, która powstała w 2000 roku z inicjatywy Jarka Pijewskiego i Bartka Milczarka. Założyciele to pasjonaci jazdy na deskorolce, którzy szukając dla siebie idealnych ubrań skateboardowych, w końcu postanowili sami je tworzyć. Firma działa w Łodzi, tam też są szyte jej ubrania. Nervous to nie tylko ubrania na deskorolkę, lecz także na snowboard. Oprócz tego, projektanci Nervous zajmują się również tworzeniem deskorolek.

Nervous bluzy i koszulki – co jeszcze może zaproponować marka Nervous?

Ubrania z logo Nervous są dedykowane osobom, których pasją jest jazda na deskorolce i snowboardzie. Właściciele marki dobrze wiedzą, jakich ubrań szukają fani tego sportu, dlatego też Nervous koszulki, bluzy i inne ubrania cieszą się taką popularnością w środowisku skateboardowych. Ubrania do jazdy na desce muszą być wygodne, luźne, muszą odpowiednio przepuszczać powietrze. Nie można zapominać o designie. Dla osób jeżdżących na deskorolkach bardzo ważna jest strona graficzna ich ubrań. Skateboard to nie tylko sport, to w znacznej mierze także styl. Bardzo ważne jest, jak się wygląda i co się nosi. Marka Nervous doskonale to rozumie i wypuszcza na rynek ubrania dopasowane do swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że osoby niezwiązane ze światem deskorolki nie mogą robić zakupów w Nervous. Marka otwiera się na wszystkie osoby zainteresowane jej produktami. Nervous bluzy, koszulki i inne ubrania brandu znajdziesz na selectshop.pl.

Czy skateboarding potrzebuje specjalnych ubrań?

Jazda na deskorolce i snowboardzie wymaga wygodnych ubrań, które nie będą ograniczać ruchów. Osoby jeżdżące na desce wykonują dużo ruchów i często upadają, a ubrania muszą to wszystko przetrwać. Rzeczy od Nervous są idealnie przygotowane na wszystkie style jazdy na desce. Co więcej, ubrania od łódzkiej marki pozwolą się wyróżnić w środowisku skateboardu. Panowie od Nervous znają się i na jeździe na deskorolce i na projektowaniu ubrań. Są właściwymi osobami do ubierania wszystkich miłośników jazdy na desce, niezależnie od pory roku.

Jakie zalety mają ubrania i akcesoria Nervous?

Firma Nervous produkuje swoje ubrania w Polsce, dlatego też ma pełną kontrolę nad jakością używanych materiałów. Jest to bardzo ważne, ponieważ spodnie czy koszulki noszone przez skateboardzistów muszą być odporne na otarcia i wytrzymałe na różne upadki oraz wielokrotne i częste pranie. Wszystkie ubrania brandu, zarówno Nervous bluzy, koszulki i pozostała odzież tworzą spójną kolekcję, która charakteryzuje się prostotą wzorów i modeli. Dotyczy to zarówno ubrań, jak i akcesoriów do deskorolek. Warto również zwrócić uwagę na koszt produktów Nervous. Konkurencyjne ceny sprawiają, że Nervous jest coraz chętniej wybieraną marką odzieżową, wyprzedzając nawet zagraniczne firmy.

Nervous sklep – czyli gdzie można znaleźć ubrania i akcesoria Nervous?

Produkty Nervous można znaleźć niemal w każdym profesjonalnym skateshopie. Jazda na deskorolce staje się w Polsce coraz popularniejsza, dlatego też przybywa sklepów z ubraniami i akcesoriami dla tego sportu. Ubrania na deskorolkę, w tym wybór produktów Nervous znaleźć można na selectshop.pl. Sklep gromadzi wiele marek, nie tylko skateboardowych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *